Македонски | Shqip | English |

Struga | Vehicles | Automobiles | Škoda | Друг модел

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


06 Jan 13:23 ,

Skoda 100s 100l 110l hanomag henschel puch

2 222 EUR

Year: 1980
Mileage: > 500 000
05 Jan 19:40 ,

Skoda 1000 mb

2 800 EUR

Year: 60s
Mileage: 50 000 - 54 999
30 Mar 16:47 ,

Skoda 100s vo odlicna sostojba

400 EUR

Year: 70s
Mileage: 40 000 - 44 999
31 Mar 13:33 ,

Škoda mb 1000

2 500 EUR

Year: 60s
Mileage: 100 000 - 109 999
28 Feb 10:31 ,

SKODA registrirana

Year: 2000
Mileage: 170 000 - 179 999
08 Dec 18:31 ,

Skoda Rapid -15

11 000 EUR

Year: 2015
Mileage: 15 000 - 19 999
22 Apr 22:19 ,

Skoda Rapid 1.6 TDI -13

9 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 180 000 - 189 999
To the top