Македонски | Shqip | English |

Bogovinje | Vehicles | Automobiles | Škoda | Fabia

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


04 Dec 12:04 Store ,

Skoda Fabia combi

52 000 MKD

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
22 Mar 10:11 ,

Skoda Fabia 1.9tdi -06

3 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Aug 12:56 ,

Skoda Fabia

Year: 2011
Mileage: 65 000 - 69 999
25 May 22:03 ,

Skoda Fabia

3 400 EUR

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
15 Jun 13:26 ,

Škoda Fabia 67231km 1.4 mpi

Year: 2001
Mileage: 60 000 - 64 999
06 Apr 12:48 , ,

SKODA FABIA RS 1.9 TDI FULL

6 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 140 000 - 149 999
02 Sep 16:54 ,

Skoda Fabia -07

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
16 Jul 10:15 ,

Skoda Fabia -07

3 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 25 000 - 29 999
16 Jul 02:19 ,

Skoda Fabia -07

3 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 25 000 - 29 999
17 Feb 20:06 ,

Skoda Fabia -01

3 400 EUR

Year: 2001
Mileage: 160 000 - 169 999
To the top