Македонски | Shqip | English |

Chair | Vehicles | Automobiles | Škoda | Favorit

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


28 Sep 01:01 , ,

Skoda Favorit 1.3 plin A test

1 500 EUR

Year: 1994
Mileage: 300 000 - 349 999
24 Jan 22:11 , ,

Skoda Favorit

350 EUR

Year: 1991
Mileage: 100 000 - 109 999
13 Oct 09:19 , ,

Skoda Favorit

600 EUR

Year: 1994
Mileage: 15 000 - 19 999
18 Apr 08:12 , ,

Skoda Favorit

600 EUR

Year: 1996
Mileage: 30 000 - 34 999
12 Aug 02:04 , ,

Skoda Favorit moze zamena so doplata

400 EUR

Year: 1995
Mileage: 120 000 - 129 999
15 Mar 14:59 , ,

Skoda Favorit

Year: 1994
Mileage: 140 000 - 149 999
20 Dec 22:47 , ,

Skoda Favorit

Year: 1988
Mileage: 10 000 - 14 999
17 May 15:53 , ,

Skoda Favorit -94 EXTRA KAKO NOVA

1 100 EUR

Year: 1994
Mileage: 100 000 - 109 999
17 May 09:00 , ,

Skoda Favorit -96

300 EUR

Year: 1996
Mileage: 120 000 - 129 999
To the top