Македонски | Shqip | English |

Chair | Vehicles | Automobiles | Škoda | Roomster

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Yesterday 12:30 Store , ,

SKODA ROOMSTER 1.9TDI 77KW SERVISNA KNISKA NOVA

3 990 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
06 Feb 19:15 Store ,

SKODA ROOMSTER SCAUT1.9 TDI FUL OP -07 ODLICNA

3 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
21 Jan 23:08 Store ,

SKODA ROOMSTER 1.9 TDI cycling CH

4 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
12 Jul 00:13 , ,

Skoda Roomster 1.4 tdi -08

2 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
03 Jun 15:59 , ,

Skoda Roomster 1.4 tdi extra sostojba

4 299 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
11 May 21:51 , ,

Skoda Roomster

3 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
21 Apr 09:15 , ,

SKODA ROOMSTER

4 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 80 000 - 84 999
20 Apr 11:28 , ,

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI KLIMATRONIK

3 990 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
19 Mar 17:07 ,

Skoda Roomster 1.2 TSI Facelift

4 250 EUR

Year: 2011
Mileage: 100 000 - 109 999
22 Dec 08:04 ,

Roomster TSI 2011g.

Year: 2011
Mileage: 110 000 - 119 999
To the top