Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Alfa Romeo | Alfa 145 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 Sep 12:33 Automobiles , Skopje , Karposh

Alfa Romeo 145 1.4 ts

1 300 EUR

Year: 2000
Mileage: 100 000 - 109 999
02 Apr 21:04 Automobiles , Prilep

Alfa Romeo 145 1.9 JTD -99

Year: 1999
Mileage: 250 000 - 299 999
21 May 17:57 Automobiles , Skopje , Gazi Baba

Alfa Romeo 145

1 100 EUR

Year: 1996
Mileage: 160 000 - 169 999
11 Apr 12:20 Automobiles , Skopje , Kisela Voda

Alfa Romeo 145

Year: 2000
Mileage: 160 000 - 169 999
18 Jan 16:24 Automobiles , Sveti Nikole

Alfa Romeo 145

650 EUR Намалена цена

Year: 1998
Mileage: 170 000 - 179 999
11 Jan 22:46 Automobiles , Skopje

Alfa Romeo 145

650 EUR

Year: 1995
Mileage: 170 000 - 179 999
02 Oct 16:08 Automobiles , Delčevo

Alfa Romeo 145 reg do sep TOP

1 399 EUR

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Sep 19:17 Automobiles , Skopje , Karposh

Alfa 145

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Sep 17:24 Automobiles , Skopje , Centar

ALFA ROMEO 145 1.4 REGISTRIRANA

900 EUR

Year: 1996
Mileage: 200 000 - 249 999
04 Aug 10:15 Automobiles , Kumanovo

Alfa Romeo

1 300 EUR

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top