Македонски | Shqip | English |

Čučer-Sandevo | Vehicles | Automobiles | Alfa Romeo | Alfa 145

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


05 Feb 10:29 , ,

Alfa Romeo 145 1.4 ts

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Year: 2000
Mileage: 100 000 - 109 999
21 May 17:57 , ,

Alfa Romeo 145

1 100 EUR

Year: 1996
Mileage: 160 000 - 169 999
11 Apr 12:20 , ,

Alfa Romeo 145

Year: 2000
Mileage: 160 000 - 169 999
11 Jan 22:46 ,

Alfa Romeo 145

650 EUR

Year: 1995
Mileage: 170 000 - 179 999
28 Sep 19:17 , ,

Alfa 145

Year: 1999
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Sep 17:24 , ,

ALFA ROMEO 145 1.4 REGISTRIRANA

900 EUR

Year: 1996
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:17 , ,

Alfa Romeo 145 1.6

Year: 1996
Mileage: 50 000 - 54 999
07 Mar 16:17 , ,

Alfa Romeo 145 1.6

Year: 1996
Mileage: 50 000 - 54 999
19 Nov 02:47 , ,

Allfa Romeo 145 1.9 JTD -01

2 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 20 000 - 24 999
08 Jun 12:55 , ,

Alfa Romeo 145 -98

Year: 1998
Mileage: 95 000 - 99 999
To the top