Македонски | Shqip | English |

Berovo | Vehicles | Automobiles | Alfa Romeo | Alfa 146 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


10 Aug 13:34 Automobiles , Skopje , Aerodrom

Alfa Romeo 146 dizel

1 300 EUR

Year: 1997
Mileage: 0 - 4 999
17 Nov 09:45 Automobiles , Probištip

Alfa Romeo 146 itno

1 600 EUR Намалена цена

Year: 1998
Mileage: 150 000 - 159 999
13 Nov 09:12 Automobiles , Probištip

Alfa Romeo 146 1.4tw Benzin/Tng

900 EUR Намалена цена

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
04 Oct 03:06 Automobiles , Skopje , Karposh

Se prodava

1 000 EUR

Year: 1999
Mileage: 180 000 - 189 999
16 Jul 20:11 Automobiles , Veles

Alfa Romeo 146

1 600 EUR

Year: 1999
Mileage: 250 000 - 299 999
12 Feb 16:38 Automobiles , Kriva Palanka

Alfa Romeo 146 -99

1 200 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Jan 22:19 Automobiles , Ohrid , Debarca

Alfa Romeo 146

1 000 EUR

Year: 1995
Mileage: 170 000 - 179 999
24 Nov 16:05 Automobiles , Skopje , Karposh

ALFA ROMEO 146 SERVISIRANA TOP CENA

1 300 EUR

Year: 1999
Mileage: 140 000 - 149 999
15 Nov 10:36 Automobiles , Kumanovo

ALFA ROMEO 146 1.9 JTD

1 600 EUR Намалена цена

Year: 2000
Mileage: 130 000 - 139 999
To the top