Македонски | Shqip | English |

Čučer-Sandevo | Vehicles | Automobiles | Alfa Romeo | Alfa 146

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


28 May 20:12 , ,

Alfa Romeo 146 vo odlicna sostojba

700 EUR

Year: 1996
Mileage: 120 000 - 129 999
04 Oct 03:06 , ,

Se prodava

1 000 EUR

Year: 1999
Mileage: 180 000 - 189 999
24 Nov 16:05 , ,

ALFA ROMEO 146 SERVISIRANA TOP CENA

1 300 EUR

Year: 1999
Mileage: 140 000 - 149 999
20 Oct 15:32 , ,

ALFA ROMEO 146 110KS

1 800 EUR

Year: 1999
Mileage: 140 000 - 149 999
15 Oct 06:24 , ,

Alfa Romeo 146

2 000 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Apr 14:07 , ,

Alfa Romeo 146

1 600 EUR

Year: 2000
Mileage: 150 000 - 159 999
31 Mar 12:32 , ,

SE PRODAVA

1 800 EUR

Year: 2000
Mileage: 15 000 - 19 999
10 Feb 00:36 , ,

Alfa Romeo 146 1.9jtd

1 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Feb 21:52 , ,

ALFA ROMEO 146 1.4 benzin

1 200 EUR

Year: 1996
Mileage: 150 000 - 159 999
09 Mar 20:24 ,

Alfa Romeo 146 benzin plin klima zamena -96

1 000 EUR

Year: 1996
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top