Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Alfa Romeo | Alfa 159

Yesterday 09:08 Store ,

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm -07 AVTO ALEX VELES

3 980 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 05:08 ,

ALFA ROMEO 159 SW 1.9JTDM 16V

4 500 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
11 Jul 17:11 ,

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

3 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Jul 18:07 ,

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm

3 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
02 Jul 12:26 ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTD

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Jun 20:02 ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtdm -08

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
13 Jun 12:04 , ,

Алфа Ромео 159 1,9 JTDm 150ks 2006

4 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
05 Jun 12:14 ,

Alfa romeo 159

5 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
30 Apr 23:10 , ,

Se prodava Alfa romeo 159 nafta

3 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
14 Mar 14:45 , ,

Alfa 159

5 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 120 000 - 129 999
08 Mar 10:48 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 JTDM 200 ks -06

4 499 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Mar 14:13 Store ,

AUDI A4 2.0TDI S-LINE -09

9 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999
20 Feb 10:28 , ,

Alfa Romeo 159 sportwagon

4 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Feb 20:38 ,

Alfa Romeo 159 DELOVI

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
09 Feb 10:27 , ,

Alfa Romeo 159 1.9 jdt TI

7 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 120 000 - 129 999
08 Feb 19:14 ,

ALFA ROMEO -06 159 jtdm 110kw 150hp

3 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Dec 21:09 , ,

Alfa Romeo jtdm

4 100 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
07 Dec 11:36 , ,

Alfa Romeo 159

5 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
03 Dec 02:21 , ,

Alfa Romeo 147 1.9 jtd

1 850 EUR

Year: 2001
Mileage: 0 - 4 999
24 Nov 02:26 ,

Alfa Romeo 159

3 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 130 000 - 139 999
22 Nov 10:41 ,

Alfa Romeo 159

3 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 130 000 - 139 999
14 Nov 08:20 ,

Alfa Romeo 159 moze zamena

74 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Nov 18:14 , ,

ALFA ROMEO 159 JTD -08

4 300 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
03 Nov 18:48 ,

Alfa Romeo 159 karavan dizel tiptronic

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
23 Sep 18:04 ,

Alfa Romeo

3 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 17:40 ,

Alfa Romeo 2.4 jtdm

3 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 250 000 - 299 999
22 Sep 11:39 ,

Alfa Romeo 2.4 jtdm

3 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
22 Sep 06:43 , ,

Alfa Romeo 159 Jtdm

7 750 EUR

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
22 Sep 06:03 , ,

Alfa Romeo 159 JTDM

7 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
16 Sep 19:37 ,

Alfa Romeo 159 JTDM 2.4 DIESEL

6 400 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
09 Sep 21:23 ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTD

3 350 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
05 Sep 10:04 , ,

Alfa Romeo 159 JTS 1.9

3 150 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
19 Aug 10:22 Store ,

Alfa Romeo 159 JTD 150ks -06

5 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
17 Aug 11:36 ,

ALFA ROMEO 159 1.9JTD NAVI

4 000 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
14 Aug 11:45 , ,

Alfa Romeo 159

3 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Jun 14:25 , ,

Alfa Romeo 159 jtdm Neuvezuvana od Automobile Sk

5 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
14 Jun 12:18 , ,

Alfa Romeo 159 JTDM

4 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
08 Jun 23:23 ,

Alfa Romeo 159 2.0 170ks Desing GIUGIARO

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
21 May 17:02 ,

Alfa Romeo 159 -09

4 600 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 120 000 - 129 999
21 Apr 14:36 , ,

Alfa Romeo 159

4 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top