Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Alfa Romeo | Alfa 164

01 Dec 20:18 , ,

Alfa Romeo 164 2.5 td

1 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Dec 20:14 , ,

Alfa Romeo 164

1 000 EUR

Year: 1997
Mileage: 15 000 - 19 999
03 Jun 15:44 ,

Alfa Romeo itno

1 400 EUR

Year: 1997
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Apr 17:00 , ,

Alfa Romeo 164 2.0 -90

750 EUR Намалена цена

Year: 1990
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Apr 22:36 , ,

Alfa Romeo 164 2.0 -90

750 EUR

Year: 1990
Mileage: 180 000 - 189 999
02 Oct 19:07 ,

ALFA ROMEO 164 2.0 -95 ITNO MOZE I ZA DELOVI

Year: 1995
Mileage: 170 000 - 179 999
19 Aug 10:49 , ,

Alfa Romeo 164 so plin -93

Year: 1993
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top