Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Alfa Romeo | GTV

18 Sep 16:01 ,

ALFA ROMEO GTV 2000cm OLD TIMER -77

88 000 MKD

Year: 70s
Mileage: 100 000 - 109 999
23 May 18:50 , ,

ALFA ROMEO GTV OLD TIMER -77

88 000 MKD

Year: 70s
Mileage: 100 000 - 109 999
14 Oct 16:28 ,

Alfa Romeo GTV 1.8 t.s

Year: 2000
Mileage: 140 000 - 149 999
09 Mar 11:48 , ,

ALFA ROMEO FULL OPREMA NAJUBAV

1 650 EUR

Year: 1998
Mileage: 130 000 - 139 999
14 May 10:21 ,

ALFA ROMEO GTV V6 itno

Year: 2000
Mileage: 120 000 - 129 999
31 Jan 08:01 , ,

Alfa Romeo GTV

Year: 1996
Mileage: 160 000 - 169 999
07 Dec 23:53 , ,

ALFA GTV 2.0 16V

2 000 EUR

Year: 1996
Mileage: 160 000 - 169 999
06 Nov 16:38 , ,

Alfa Romeo GTV -96

Year: 1996
Mileage: 150 000 - 159 999
02 Oct 22:59 ,

Alfa Romeo GTV 2.0 16v Twins Park Ful oprema -96

1 799 EUR

Year: 1996
Mileage: 130 000 - 139 999
31 Aug 15:27 ,

Alfa Romeo GTV V6 TB Benzin/Plin LOVATO -00

2 200 EUR Намалена цена

Year: 2000
Mileage: 120 000 - 129 999
To the top