Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Alfa Romeo | Giulietta

Today 21:24 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD 140KS-12

8 890 EUR

Year: 2012
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 10:03 Store ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6JTDM 120HP

11 600 EUR

Year: 2017
Mileage: 130 000 - 139 999
Today 10:03 Store ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6JTDM 105HP

10 300 EUR

Year: 2015
Mileage: 140 000 - 149 999
07 Jul 20:27 ,

ALFA ROME GIULIETTA 2.0JTD -13

8 777 EUR

Year: 2013
Mileage: 140 000 - 149 999
06 Jul 18:21 , ,

Prodavam vozilo alfa romeo

7 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
12 May 16:15 , ,

Alfa Romeo Giulietta 1.4 170HP kupena vo MKD

8 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 120 000 - 129 999
15 Nov 20:56 ,

Alfa Romeo Giulietta

11 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 180 000 - 189 999
04 Sep 17:52 , ,

Alfa Romeo Giulietta

17 000 EUR

Year: 2015
Mileage: 40 000 - 44 999
06 May 20:52 ,

Alfa Romeo Gulietta 2,0 jtdm 2012 moze zameni

12 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 160 000 - 169 999
13 Dec 10:57 , ,

Alfa Romeo Giulietta -13

14 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 45 000 - 49 999
19 Feb 00:59 , ,

Alfa Guilietta -13

15 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 35 000 - 39 999
To the top