Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Alfa Romeo | MiTo

Yesterday 22:03 Store ,

ALFA MITO 1.6 DIZEL 88KW 2009GODINA MOZE ZAMENA

4 699 EUR

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 09:42 , ,

Alfa Romeo MiTo -09 1.6 dizel 120 ks 155000 km

4 600 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
05 Jul 13:15 Store ,

Alfa Romeo MiTo , 95KS - 10 CARBON

4 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 120 000 - 129 999
25 Apr 23:13 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.4

4 400 EUR

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
06 Feb 14:09 ,

Alfa Romeo MiTo -10 107000 km

4 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 100 000 - 109 999
04 Jan 16:52 Store ,

ALFA ROMEO MITO -09

4 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
25 Oct 12:38 ,

Alfa Romeo Mito 1.4TB Multiair

8 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 130 000 - 139 999
13 Oct 20:08 Store ,

ALFA MiTo -12 1.3 DIZEL NAVIGACIJA ODLICNA

4 499 EUR

Year: 2012
Mileage: 170 000 - 179 999
02 Oct 20:01 , ,

ALFA MITO 1.3 JTD -11

5 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 150 000 - 159 999
02 Oct 12:00 , ,

Alfa Romeo

5 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
01 Aug 09:47 ,

ALFA ROMEO MITO

5 499 EUR

Year: 2010
Mileage: 150 000 - 159 999
07 Jul 10:25 ,

Alfa Romeo Mito

4 690 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
06 May 12:54 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm FULL OPREMA

5 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
28 Mar 13:39 , ,

Alfa MiTo 1.4

7 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 25 000 - 29 999
09 May 08:13 ,

Alfa Romeo MiTo special edition

11 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 60 000 - 64 999
To the top