Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Audi

TT , 58
100 , 24
200 , 3
80 , 87
90 , 3
A1 , 6
A2 , 59
A3 , 1150
A4 , 2337
A5 , 180
A6 , 1460
A7 , 80
A8 , 217
Allroad , 21
Cabriolet , 6
Coupé , 2
Q3 , 18
Q5 , 56
Q7 , 163
QUATTRO , 13
R8 , 3
TT , 18
13 Aug 10:12
Линк
, ,

Audi A 5 -15 2.0 150 ks kupeno od Porse

17 500 EUR

Year: 2015
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 10:35
Линк
,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

Year: 2016
Mileage: 100 000 - 109 999
10 Aug 13:05
Линк
,

Audi A4 -09 avtomatik

11 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999

Today 16:56 , ,

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI AUTOMATIK NEUVEZUVANO

6 400 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 16:43 ,

AUDI A8 4.2 TDI 351HP

30 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 16:20 , ,

Audi Quattro 3.0

8 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 65 000 - 69 999
Today 15:11 , ,

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI AUTOMATIK NEUVEZUVANO

6 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 15:03 , ,

Audi A5

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 14:49 , ,

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI AUTOMATIK NEUVEZUVANO

6 400 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 14:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 14:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 14:12 ,

Audi A6

8 000 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 14:07 , ,

AUDI A6 3x S Line Plus

24 900 EUR

Year: 2013
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 14:02 ,

Audi A6

6 400 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 13:51 ,

KUPUVAM ZDRAVI I HAVARISANI AVTOMOBILI. SEKAKVI

Year: 2008
Mileage: 90 000 - 94 999
Today 13:15 , ,

AUDI A3 1.8 BENZIN 125 KS SO KLIMA

999 EUR

Year: 1996
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 13:11 , ,

AUDI A8 2.5 TDI QUATRO 150 KS AVTOMATIK FUL OPREMA

2 299 EUR

Year: 1998
Mileage: 300 000 - 349 999
Today 12:55 ,

AUDI A4 QUATRO 3.0

5 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 12:51 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

4 000 EUR

Year: 2002
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 12:26 ,

AUDI A3 sportback 2.0 TDI 8V BMM motor

5 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 12:19 ,

Audi A6 -12

17 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 11:57 , ,

Audi A4 2.0 tdi

11 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 11:56 , ,

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI AUTOMATIK NEUVEZUVANO

6 900 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 10:34 ,

AUDI A4 2.0 TDI 143KS **MULTITRONIC**

8 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 10:31 ,

Audi A6 Avant 2.0 TDI -08

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 10:06 ,

AUDI A4- 2.0 140 KS 8 VENTILI 2005 G. MOZNA ZAMENA

5 444 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 09:47 ,

AUDI A4 1.9 TDI 66kw

1 550 EUR

Year: 1998
Mileage: 300 000 - 349 999
Today 09:25 ,

AUDI A6 ODLICNA SOSTOJBA

11 200 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 09:14 ,

Audi A8 -03 MK tablici top sostojba

5 900 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 09:14 ,

Audi A6 3.0 tdi Quattro MK tablici

5 200 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 09:13 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
Today 08:45 ,

Audi A3

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 08:25 , ,

AUDI A6 2.5 TDI -99 4x4 AUTOMATIC FULL

1 499 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 07:21 , ,

Audi A6 -05 S-Line Dizel

5 400 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 300 000 - 349 999
Today 04:25 ,

Audi A7

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 02:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 EUR

Year: 2014
Mileage: 190 000 - 199 999
To the top