Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Audi | A3

02 Jul 14:50
Линк
,

AUDİ A3 -07 2.0 TDİ 140 KS

5 900 EUR

Year: 2007
Mileage: 20 000 - 24 999

Today 10:29 Store , ,

AUDI A3 2.0 TDI 110KW 140PS FULL OPREMA

4 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 01:45 ,

Audi A3 -19

20 000 EUR

Year: 2019
Mileage: 0 - 4 999
Yesterday 22:28 Store ,

AUDI A3 1.9 TDI 77KW AMBIENT FACELIFT EURO 5

6 799 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:39 ,

Audi A3

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 19:58 , ,

Audi A3 -02 MK na registracii

3 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 19:08 , ,

Audi A3 2.0tdi 170ks quatro s line -06

5 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
Yesterday 10:13 Store , ,

Audi A3 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

13 200 EUR

Year: 2013
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 09:31 Store , ,

AUDI A3 1.6 16V

3 600 EUR

Year: 2003
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 08:45 ,

Audi A3

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
06 Jul 21:46 , ,

Audi A3 2.0 Sportback redizajn full oprema

3 499 EUR

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
06 Jul 21:18 ,

Audi A3

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
06 Jul 20:29 Store ,

AUDI A3 2.0 TDI 103KW -10 SUPER

8 399 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
06 Jul 19:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 EUR

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
06 Jul 09:18 ,

Audi A3 2.0 tdi

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
06 Jul 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
05 Jul 19:07 ,

Audi A3 1.4 TFSI -10

8 300 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
05 Jul 12:38 ,

Audi A3

Year: 2012
Mileage: 95 000 - 99 999
05 Jul 11:46 ,

AUDI A3 1.9 TDI

2 800 EUR

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
04 Jul 11:45 Store ,

Audi A3 1.9 TDI 105 ks -05 оdlicna sostojba

4 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
03 Jul 21:05 , ,

Audi A3 2.0 TDI

4 899 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Jul 18:57 ,

AUDI A 3 2.0 TDI.140 ks.6 brzini.SPORTBACK-S.LINE

4 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Jul 20:23 Store ,

Audi A3 2.0 TDI 2.999€ OUTLET CENA

2 999 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Jul 18:15 Store ,

AUDI A3 2.0 TDI 8V FULL 2008god. AVTOCENTAR

5 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Jul 14:50 ,

AUDİ A3 -07 2.0 TDİ 140 KS

5 900 EUR

Year: 2007
Mileage: 20 000 - 24 999
02 Jul 09:11 Store ,

Audi A3 2.0 TDI Attraction Societe

5 990 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
01 Jul 21:24 Store ,

Audi A3 1.9 TDI 105ks SPORTBACK Klimatronik 06

5 150 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
01 Jul 19:32 Store , ,

VW GOLF 1.6TDI COMFORTLINE-10

6 600 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
01 Jul 00:42 , ,

Audi a3 S line

Year: 2015
Mileage: 160 000 - 169 999
30 Jun 16:53 Store ,

AUDI A3 1.9 TDI ***SPORTBACK***(77KW-105KS)

5 590 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Jun 21:51 , ,

Audi A3 Sportback 2.0 TDI

5 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Jun 13:47 Store ,

Audi A3 AMBITION LUXE 1.6TDI 110HP

15 300 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
To the top