Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Audi | S3

28 Dec 08:48 ,

Audi A3 quatro

5 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Mar 10:19 , ,

Audi S3 1.8 250KS full oprema quatro

3 999 EUR

Year: 2000
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Mar 23:27 ,

Audi S3 1.8 t 320ps quattro -03

5 000 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:55 , ,

Audi S3 1.9tdi - 99

2 750 EUR

Year: 1999
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top