Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | BMW | 324

05 Jul 11:28 Store ,

BMW E30 324D 85kw DIZEL -85

950 EUR Намалена цена

Year: 1985
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Dec 19:01 , ,

BMW 324d

700 EUR

Year: 1986
Mileage: 400 000 - 449 999
21 Dec 12:23 , ,

BMW 324

1 300 EUR

Year: 1990
Mileage: 140 000 - 149 999
20 Nov 22:14 ,

BMW 324

Year: 1988
Mileage: 200 000 - 249 999
18 Nov 23:15 , ,

BMW E 30 324d

Year: 1990
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Nov 22:39 ,

BMW 324

500 EUR

Year: 1988
Mileage: 200 000 - 249 999
11 Oct 13:53 , ,

BMW 324 DIZEL -86

Year: 1986
Mileage: 300 000 - 349 999
06 Jun 17:30 , ,

BMW 324 -89

1 150 EUR

Year: 1989
Mileage: 180 000 - 189 999
28 Mar 18:50 ,

BMW 324 -84

1 000 EUR

Year: 1984
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Feb 17:25 , ,

BMW 324 D -90 ITNO

Year: 1990
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top