Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | BMW | 530

Today 00:53 , ,

Bmw 530 xd euro 6

22 000 EUR

Year: 2014
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 22:34 ,

BMW 530

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 21:47 ,

BMW 530D

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 14:38 Store ,

BMW 530 d -11

19 900 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 13:17 ,

BMW 530d

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 12:52 Store ,

BMW 530D KARAVAN EXTRA

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 10:28 , ,

BMW 530 M-Packet Facelift

15 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 09:39 Store ,

BMW 530d F10

16 500 EUR

Year: 2012
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 05:31 , ,

BMW 530 d -04

8 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 04:25 ,

BMW 530

7 450 EUR

Year: 2004
Mileage: 20 000 - 24 999
Yesterday 02:45 ,

BMW 530d so full oprema

Year: 2000
Mileage: 25 000 - 29 999
Yesterday 01:36 ,

BMW 530

6 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 01:26 ,

BMW 530d

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
09 Jul 20:32 , ,

BMW 530

8 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
09 Jul 18:49 ,

BMW 530 X DRIVE

21 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 300 000 - 349 999
09 Jul 13:05 , ,

BMW 530D E60-M Packet

6 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 300 000 - 349 999
09 Jul 09:07 ,

BMW 530d -03

4 500 EUR

Year: 2003
Mileage: 250 000 - 299 999
09 Jul 08:59 , ,

BMW 530

9 900 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
09 Jul 00:18 ,

BMW 530

25 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
09 Jul 00:05 , ,

Bmw530d

5 300 EUR

Year: 2003
Mileage: 20 000 - 24 999
08 Jul 20:29 , ,

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 EUR

Year: 2003
Mileage: 300 000 - 349 999
08 Jul 15:32 ,

BMW 530D M

19 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 160 000 - 169 999
08 Jul 10:55 ,

BMW 530d M-PAKET FUL KOZA KSENON GERMANSKO FABRIKA

4 250 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Jul 09:24 ,

BMW 530 xdrive

8 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Jul 08:42 ,

BMW 530D

3 400 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
06 Jul 13:51 Store ,

Bmw 530d M-Paket -10

Year: 2010
Mileage: 200 000 - 249 999
05 Jul 20:37 Store ,

BMW 530D F10 EKSTRAA

14 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
04 Jul 21:27 ,

BMW

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
02 Jul 10:12 , ,

BMW E60 530XD -08

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
02 Jul 00:45 ,

BMW 530

11 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
30 Jun 21:50 ,

BMW 530d F10 xDrive

22 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 160 000 - 169 999
30 Jun 10:28 ,

BMW 530D

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
29 Jun 18:39 ,

530 Xdrive unikatna sostojba 155.000km

12 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
27 Jun 12:43 ,

BMW 530d GT

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Jun 01:37 ,

BMW 530 d X-Drive M-PAKET 2012 Model

21 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
26 Jun 08:24 , ,

Bmw 530 -04 dizel ekstra socuvano

6 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 25 000 - 29 999
25 Jun 02:54 ,

BMW 530D GT -10

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Jun 16:31 , ,

BMW 530 d -99

2 500 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
21 Jun 17:17 ,

BMW 530

5 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
17 Jun 19:19 , ,

BMW 530 -04

6 850 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
17 Jun 02:09 ,

Bmw 530 xd

10 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
12 Jun 11:02 , ,

BMW 530 Mpaket

6 900 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
10 Jun 11:42 ,

BMW 530 XD

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top