Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Chevrolet | Друг модел

25 Jul 13:08 ,

Chevrolet takuma 1.6 benzin -06

900 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
26 Mar 14:58 ,

Chevrolet American SUV moze i zamena

16 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 80 000 - 84 999
15 Oct 00:43 , ,

Chevrolet -04

3 800 EUR

Year: 2004
Mileage: 60 000 - 64 999
26 Jul 09:59 Store ,

CHEVROLET BEL AIR 1956

Year: 50s
Mileage: 95 000 - 99 999
22 Feb 10:13 , ,

CHEVROLET CALOS -05 1.4 8V

3 499 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
To the top