Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Chevrolet | Captiva

Yesterday 20:19 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 D 4x4 Full Oprema Neuvezen

6 290 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 10:51 Store ,

Chevrolet Captiva 2.0d neuvezena MOZE ZAMENA

6 300 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 01:08 , ,

Chevrolet Captiva 2.2

12 300 EUR

Year: 2012
Mileage: 60 000 - 64 999
04 Jul 10:24 , ,

CHEVROLET CAPTIVA -08

6 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
20 Jun 21:04 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0VCDI 150ks 7SEDISTA MAKSAUTO

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
14 Jun 22:47 ,

Chevrolet Captiva 4x4 Camera Navigacija

10 300 EUR

Year: 2012
Mileage: 120 000 - 129 999
12 May 17:23 , ,

Chevrolet Captiva 2.0D LS

5 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Mar 11:04 Store ,

Chevrolet Captiva 2.0VCDi 150HP 4X4

6 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Mar 19:10 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 150 KS

6 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
22 Mar 10:25 , ,

Chevrolet Captiva

13 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 80 000 - 84 999
12 Mar 02:36 , ,

Chevrolet Captiva -10

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
13 Feb 18:40 ,

Chevrolet Captiva 2.0 -08 7 kozni sedistia

6 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Jan 15:34 ,

Chevrolet Captiva 2.0 diesel 4x4 150ks

6 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
13 Jan 20:45 , ,

Chevrolet captiva 2.0 dizel -07 4x4

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Dec 13:51 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 Dizel 4x4

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
12 Dec 16:57 , ,

CHEVROLET CAPTIVA LT 2,0 DIESEL 150KS 4x4

7 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
24 Nov 18:02 ,

Chevrolet Captiva LS

8 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 150 000 - 159 999
23 Nov 16:48 ,

CHEVROLET CAPTIVA -06

Year: 2006
Mileage: 15 000 - 19 999
05 Nov 17:44 , ,

Chevrolet Captiva

6 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
26 Oct 12:47 , ,

Captiva 4x4

6 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
06 Oct 13:40 , ,

CHEVROLET CAPTIVA

7 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
03 Oct 18:43 ,

Chevrolet Captiva extra

6 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 15 000 - 19 999
28 Sep 00:21 , ,

Chevrolet Captiva 2,4 Benzin-plin

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
23 Sep 17:35 , ,

CHEVROLET CAPTIVA 4X4 so 7 sedista

6 199 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
16 Sep 23:41 , ,

Captiva 2.0 cdti 4x4-suoer socuvana neuvezena

8 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
25 Aug 17:58 ,

CHEVROLET CAPTIVA

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Jul 17:45 ,

CHEVROLET CAPTIVA

8 000 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
19 Jun 19:30 ,

Chevrolet Captiva 2.0 dizel 4x4 -08 7-sediste

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
27 May 18:18 ,

CHEVROLET CAPTIVA

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
18 Apr 19:56 , ,

Chevrolet Captiva 4x4 full oprema

8 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
10 Apr 20:44 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0D 4X4 150ks zelen karton

7 000 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
09 Apr 15:59 , ,

Chevrolet Captiva

6 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
14 Mar 15:01 ,

Chevrolet Captiva

7 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 140 000 - 149 999
22 Jan 20:46 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 D 7 SEDISTA

6 990 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top