Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Chevrolet | Captiva

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


23 Oct 08:21 , ,

Chevrolet Captiva 2.0D LS

5 700 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
22 Oct 10:01 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0D 126ks -09

6 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 110 000 - 119 999
21 Oct 10:08 Store ,

Chevrolet Captiva 2.0d neuvezena moze zamena

6 200 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Oct 13:15 Store ,

Chevrolet Captiva 2.0 TDCI 122 KS 2WD -08

7 650 EUR

Year: 2008
Mileage: 110 000 - 119 999
07 Oct 10:04 Store , ,

Chevrolet Captiva LT 2.2 vcdi -11

12 490 EUR

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
To the top