Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Chevrolet | Cruze

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Today 03:18 ,

Chevrolet Cruze 1.6i atest plin -11 prv gazda full

5 400 EUR

Year: 2011
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 14:54 , ,

Chevrolet Cruze LT

Year: 2009
Mileage: 50 000 - 54 999
14 Oct 10:51 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 od MK benzin i plin

5 750 EUR

Year: 2009
Mileage: 60 000 - 64 999
09 Oct 15:01
Линк
, ,

CHEVROLET CRUZE -10

5 400 EUR

Year: 2010
Mileage: 95 000 - 99 999
08 Oct 10:35 , ,

Chevrolet Cruze 2.0 D

4 990 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
05 Oct 07:51 Store ,

CHEVROLET CRUZE-NAVI- 2.0 FULL-2010g

5 990 EUR

Year: 2010
Mileage: 140 000 - 149 999
13 Sep 08:39 ,

Chevrolet Cruze

5 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 100 000 - 109 999
06 Sep 02:51 ,

cruize 2.0 vcdi 16v neuvezuvan

6 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 130 000 - 139 999
To the top