Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Chevrolet | Matiz

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


10 Sep 08:28 Store , ,

CHEVROLET MATIZ -05 DAEWOO MATIZ -05

890 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999
05 Jul 18:17 , ,

Se prodava Chevrolet Matiz

1 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 65 000 - 69 999
21 May 19:00 ,

Chevrolet Matiz -05

1 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 85 000 - 89 999
09 Apr 19:24 ,

Matiz i viti 2002 ne gjendje te mire

750 EUR

Year: 2002
Mileage: 75 000 - 79 999
23 Mar 13:31 , ,

Chevrolet matiz -04 78000km

1 450 EUR

Year: 2004
Mileage: 75 000 - 79 999
05 Aug 10:19 , ,

Matiz Chevrolet -05

1 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 100 000 - 109 999
02 May 13:54 , ,

Chevrolet Matiz Ekstra socuvan

1 600 EUR

Year: 2004
Mileage: 50 000 - 54 999
26 Mar 12:46 ,

Chevrolet Spart 0.8 -05 125000km

1 650 EUR

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
To the top