Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Chevrolet | Nubira

15 Oct 01:54 , ,

Chevrolet Nubira 2.0 crx 150 ks

4 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Sep 22:08 ,

Chevrolet Nubira

3 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 100 000 - 109 999
12 Aug 02:04 , ,

Chevrolet Nubira -08 2.0D

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
20 Feb 15:15 ,

CHEVROLET NUBIRA CH

3 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
To the top