Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Chevrolet | Trailblazer

12 Jan 12:02 , ,

Diplomatic car - Chevrolet Trailblazer 4.2l LT

9 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top