Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Chevrolet

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Yesterday 17:38 ,

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin / plin

5 700 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
Yesterday 13:54 , ,

Chevrolet Cruze LT

Year: 2009
Mileage: 50 000 - 54 999
Yesterday 12:28 , ,

Chevrolet Aveo -09

2 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 11:50 Store ,

Chevrolet Captiva 2.0d neuvezena

5 900 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 08:44 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 16V TNG

3 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
29 Nov 16:19 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

2 150 EUR

Year: 2006
Mileage: 65 000 - 69 999
29 Nov 12:27 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 16V TNG

3 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
29 Nov 11:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top