Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Citroën | BX

12 Jun 21:55 , ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI

4 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
11 Aug 19:21 ,

Citroen BX19 RD ispraven tehnicki vozna sostojba

500 EUR

Year: 1988
Mileage: 170 000 - 179 999
31 Jul 17:29 , ,

Citroen BX

Year: 1998
Mileage: 0 - 4 999
09 Jul 17:25 , ,

Citroen BX

750 EUR

Year: 1995
Mileage: 110 000 - 119 999
08 Aug 14:18 Store ,

CITROEN BX 16 TRS -87 ZA DELOVI

600 EUR Намалена цена

Year: 1987
Mileage: 95 000 - 99 999


To the top