Македонски | Shqip | English |

Tetovo | Vehicles | Automobiles | Citroën | BX

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


11 Aug 19:21 ,

Citroen BX19 RD ispraven tehnicki vozna sostojba

500 EUR

Year: 1988
Mileage: 170 000 - 179 999
31 Jul 17:29 , ,

Citroen BX

Year: 1998
Mileage: 0 - 4 999
09 Jul 17:25 , ,

Citroen BX

750 EUR

Year: 1995
Mileage: 110 000 - 119 999
08 Aug 14:18 Store ,

CITROEN BX 16 TRS -87 ZA DELOVI

600 EUR Намалена цена

Year: 1987
Mileage: 95 000 - 99 999
To the top