Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Citroën | C-Crosser

19 Nov 04:05 ,

Prodavam Citroen C-Crosser 2.2 dizel 2009

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Nov 17:27 , ,

CITROEN C-CROSSER 2.2HDI /115kw/Novo 2013!!!

9 400 EUR

Year: 2013
Mileage: 140 000 - 149 999
13 Nov 18:39 ,

Dzip Citroen C-Crosser

11 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 120 000 - 129 999
19 Oct 02:17 ,

CITROEN C CROSSER 2009

6 800 EUR

Year: 2009
Mileage: 20 000 - 24 999
27 Sep 21:54 ,

Citroen C-CROSSER

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
27 Jul 19:04 ,

Citroen C-Crosser -08 Full

9 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
07 Feb 16:01 , ,

Citroen C-CROSSER 2.2D 156KS 4X4

8 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 170 000 - 179 999


To the top