Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Citroën | C2

01 Dec 23:18 , ,

Citroen C2 -09

3 099 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
30 Nov 13:10 , ,

CITROEN C2 VTR 1.4 HDI -07

2 300 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 250 000 - 299 999
21 Oct 20:05 , ,

Citroen C2 - Прв сопственик

3 400 EUR

Year: 2010
Mileage: 90 000 - 94 999
10 Oct 23:25 ,

Citroen C2 VTR

3 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
16 Aug 14:28 ,

Prodavam Citroen C2

2 500 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
09 Aug 09:06 , ,

citroen c2

2 200 EUR

Year: 2003
Mileage: 55 000 - 59 999
05 Aug 15:30 Store ,

Citroen C2 1.4hdi -06 Registriran

2 600 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
30 Jun 11:56 ,

Citroen C2 VTS

3 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
02 Jun 15:44 ,

CITROEN C2 -04

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
30 Nov 17:53 , ,

Citroen C2 1.4 hdi -09 tovarno

2 350 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 250 000 - 299 999
26 Oct 11:40 , ,

Citroen C2 14 HDI neuvezuvan

2 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 130 000 - 139 999
21 Oct 18:07 , ,

Citroen C2 VTR -06 HDi

2 499 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
11 Jul 11:36 ,

CITROEN C2

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Jun 20:05 , ,

Citroen C2 1.4HDI -06

2 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
29 May 21:46 , ,

Citroen C2

Year: 2007
Mileage: 80 000 - 84 999
13 May 09:52 , ,

Citroen C2

3 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 10 000 - 14 999
24 Apr 09:11 ,

Citroen C2 VTR

4 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 85 000 - 89 999
21 Apr 10:48 , ,

CITROENC2 POD ITNO EVTINO

2 800 EUR

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
12 Apr 12:10 , ,

Citroen C2 Sebastian Loeb

3 350 EUR

Year: 2007
Mileage: 90 000 - 94 999
02 Apr 16:28 ,

CITROEN C2 1.4HDI SO FULL OPREMA NEUVEZENO

2 599 EUR

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
18 Mar 11:55 ,

Citroen C2 1.4HDI

1 500 EUR

Year: 2003
Mileage: 150 000 - 159 999
10 Mar 19:21 ,

Citroen C2

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
27 Dec 19:14 ,

Citroen C2 1.1 uvezeno od Germanija

2 400 EUR

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999
24 Dec 13:54 , ,

Citroen C2

999 EUR

Year: 2007
Mileage: 100 000 - 109 999
21 Dec 18:46 ,

Citroen C2 kupen vo Mk

2 650 EUR

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
25 Nov 16:00 , ,

Citroen C2

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Nov 22:11 , ,

Citroen C2 neuvezuvan

2 399 EUR

Year: 2004
Mileage: 130 000 - 139 999
07 Nov 15:16 , ,

CITROEN C2 1.1 60KS

Year: 2008
Mileage: 100 000 - 109 999
10 Oct 13:42 ,

Citroen C2 1.0 klima

2 200 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
23 Sep 15:37 ,

Citroen C2 VTS

Year: 2005
Mileage: 120 000 - 129 999
05 Sep 22:26 ,

CITROEN C2

2 900 EUR

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
21 Aug 01:28 ,

CITROEN C2 1.4 HDI FULL OPREMA KLIMA

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
08 Aug 21:01 ,

Citroen C2 VTR

2 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
24 Jun 10:33 Store ,

CITROEN C2 1.4 HDI FUL OPREMA

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
13 Jun 17:19 , ,

Citroen C2 1.4hdi -05 full oprema

2 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
05 Jun 10:55 , ,

Citroen C2

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
05 Jun 08:46 , ,

Citroen C2 ITNO SO POPUST

3 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 85 000 - 89 999
24 Apr 10:53 , ,

CITROEN C2 1.1i 44KW UNIKATNO AUTO KODEKS

2 650 EUR

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999
19 Apr 15:57 , ,

Citroen C1

Year: 2005
Mileage: 60 000 - 64 999
12 Apr 11:56 ,

CITROEN C2 1.4 HDI KAKO NOVO

2 950 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999


To the top