Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Citroën | C3

Today 12:29 Store , ,

CITROEN C3 1.1 EXCLUSIV AVTO MIRO

2 750 EUR

Year: 2008
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 10:19 Store , ,

CITROEN C3 16 HDI CLUB ENTREPRISE

6 900 EUR

Year: 2016
Mileage: 110 000 - 119 999
Today 10:16 Store , ,

CITROEN C3 16 HDI CLUB ENTREPRISE

6 900 EUR

Year: 2016
Mileage: 110 000 - 119 999
Today 09:08 Store , ,

CITROËN C3 -03 1.4HDI AUTOBERN

2 300 EUR

Year: 2003
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 01:29 ,

Citroen C3

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 22:33 ,

CITROEN C3 -08 BENZIN

3 100 EUR

Year: 2008
Mileage: 15 000 - 19 999
Yesterday 21:55 Store ,

CITROEN C3 1.2 benzin 2015god SWISS PERFEKCIJA

5 900 EUR

Year: 2015
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 21:37 , ,

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI EXCLUSIVE

4 900 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 12:33 ,

Citroen C3

2 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 250 000 - 299 999
03 Dec 21:51 , ,

Citroen C3 Pluriel

2 300 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Dec 20:21 , ,

Citroen C3 1.4HDi "08

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
03 Dec 14:10 Store ,

Citroen C3 PICASSO 1.6HDI 90HP BUSINESS

7 500 EUR

Year: 2015
Mileage: 120 000 - 129 999
03 Dec 10:44 Store ,

Citroen C3 1.6 HDi 1.6 90ks

5 600 MKD

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
02 Dec 21:49 ,

Citroen C3 1.4 HDI 70ks

5 400 EUR

Year: 2012
Mileage: 120 000 - 129 999
02 Dec 18:52 , ,

Citroen C3 1.4HDI Eksluzive

2 800 EUR

Year: 2003
Mileage: 110 000 - 119 999
01 Dec 17:37 , ,

PUNTO 1.3 MULTI JET 51KW 2005GOD REG FUL

1 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
30 Nov 17:12 Store ,

CITROEN C3 1.4HDI 2011GOD EURO5

5 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Nov 15:49 , ,

Citroen C3 1.4Hdi 2007god

2 850 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
26 Nov 09:52 , ,

Citroen C3 1.6 HDI ne e od uvoz

4 300 EUR Намалена цена

Year: 2012
Mileage: 130 000 - 139 999
25 Nov 15:52 Store ,

Citroen C3 1.4HDI 70HP

6 800 EUR

Year: 2012
Mileage: 140 000 - 149 999
19 Nov 15:35 ,

CITROEN C3 1.1 Benzin EXCLUSIVE -08

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
18 Nov 18:50 Store , ,

CITROEN C3 PLURIEL jimauto group

2 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
16 Nov 22:38 , ,

Se prodava Citroen C3 1.4HDI

2 400 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
16 Nov 13:31 ,

Citroen C3 -03

2 500 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
15 Nov 17:07 , ,

FORD FIESTA 1,4TDCI 68KS 2010G FABRIKA KLIMA

4 150 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
14 Nov 15:14 Store ,

CITROEN C3 1.6 HDI

3 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
14 Nov 13:30 ,

Citroen C 3 1.1 benzin/plin

1 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Nov 11:18 ,

Citroen C 3 1.1. benzin/plin

1 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Nov 10:04 Store , ,

Citroen C3 1.4benz PLIN -05 Automatik

3 000 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 160 000 - 169 999
12 Nov 12:12 ,

Citroen C3 1.4 HDi

27 EUR

Year: 2006
Mileage: 180 000 - 189 999
11 Nov 13:34 , ,

Citroen C3

2 050 EUR Намалена цена

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
05 Nov 10:16 Store ,

Citroen C3 1.4 HDI Full -06 Avto Connect

3 150 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
03 Nov 20:05 , ,

Продавам CITROEN C3

2 700 EUR

Year: 2008
Mileage: 80 000 - 84 999
31 Oct 17:56 , ,

Citroen C3, 1.6 dizel, 2012g, 130.000 km,

5 600 EUR

Year: 2012
Mileage: 130 000 - 139 999


To the top