Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles | Citroën | C4

Today 14:21 ,

Citroen C4

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 14:45 Store ,

Citroen C4 CACTUS 1.6HDI

8 990 EUR

Year: 2015
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 13:25 , ,

Citroen C4 1.4 16v benzin -05

3 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 80 000 - 84 999
Yesterday 10:24 Store , ,

CITROEN C4 16 hdi NAVI CLUB ENTREPRISE -16

9 600 EUR

Year: 2016
Mileage: 90 000 - 94 999
Yesterday 05:32 Store , ,

Citroen C4 1.6hdi 82kw 2011 g Exclusive

5 800 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
30 Nov 20:08 , ,

Citroen C4 neuvezuvan 1.4 benzin 90ks -06

3 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 100 000 - 109 999
30 Nov 19:00 ,

Citroen C4

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
30 Nov 18:01 , ,

Citroen C4

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
30 Nov 17:48 , ,

CITROEN C4 1.6 HDI 112KS -11 PERFEKT

5 849 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 140 000 - 149 999
30 Nov 17:45 , ,

CITROEN C4 - ПРВ ГАЗДА

3 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
30 Nov 14:28 ,

CITROEN C4 1.6 HDI 90ks

3 250 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
30 Nov 12:14 , ,

Citroen C4

3 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 100 000 - 109 999
29 Nov 19:04 , ,

Se prodava citroen C4

2 800 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Nov 09:34 Store , ,

CITROËN C4 1.6HDi AUTOBERN

3 200 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
26 Nov 13:20 , ,

Citroen C4 -16

6 500 EUR

Year: 2016
Mileage: 100 000 - 109 999
24 Nov 07:24 Store ,

CITROEN C4 avtomatik 1.6

2 999 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
22 Nov 12:43 , ,

Citroen C4 1.4 2008 god

2 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
21 Nov 10:59 Store ,

CITROEN C4 1.4 benzin 2012 godina

5 990 EUR

Year: 2012
Mileage: 190 000 - 199 999
19 Nov 13:07 , ,

Citroen C4 1.4 Benzin

3 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 100 000 - 109 999
11 Nov 15:51 Store ,

Citroen C4 Exsclusive Avtomatik

6 400 EUR

Year: 2010
Mileage: 110 000 - 119 999
08 Nov 08:01 ,

Citroen C4 1.4i Neuvezuvano

3 100 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
05 Nov 21:25 , ,

CITROEN C4 1.4 -2005g BENZIN/PLIN (reg.do 11/2021)

3 400 EUR

Year: 2005
Mileage: 140 000 - 149 999
05 Nov 16:37 , ,

Citroen C4 -07

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 110 000 - 119 999
04 Nov 21:56 , ,

Citroen c4

3 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 150 000 - 159 999
01 Nov 16:58 Store , ,

Citroen C4 1.6hdi 82kw 2011 g Exclusive

6 100 EUR

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
27 Oct 19:16 , ,

Citroen C4 Vts Unikaten

5 300 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
24 Oct 10:42 , ,

Citroen C4 benzin 1.4

Year: 2009
Mileage: 110 000 - 119 999
22 Oct 12:53 , ,

Citroen C4 coupe crn metalik

2 700 EUR

Year: 2004
Mileage: 140 000 - 149 999
22 Oct 09:57 Store ,

Citroen C4 1.6HDI

5 999 EUR

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
20 Oct 03:18 , ,

Citroen C4 - PRV GAZDA

1 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
20 Oct 03:18 , ,

Citroen C4 - PRV GAZDA

3 700 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
15 Oct 09:58 ,

Citroen C4 1.6 hdi

3 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
14 Oct 13:52 , ,

Citroen C4 automatik neuvezuvan

8 200 EUR

Year: 2016
Mileage: 55 000 - 59 999


To the top