Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Citroën | Jumper

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


24 Sep 14:22 , ,

Citroen Jumper -02

Year: 2002
Mileage: 300 000 - 349 999
04 Sep 19:21 ,

CITROEN JUMPER 2.2HDI 2+1 TOVARNO LIZING MAKS AUTO

Year: 2011
Mileage: 170 000 - 179 999
24 May 11:08 ,

Citroen Jumper 2.2hdi 120ks -08

5 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
15 Feb 18:03 Store ,

CITROEN JUMPER HDI 7 MESTA I TOVAR KLIMA

10 100 EUR

Year: 2010
Mileage: 35 000 - 39 999
04 Dec 00:06 , ,

Citroen Jumper 2.2 dizel

Year: 2007
Mileage: 20 000 - 24 999
06 Nov 18:26 , ,

Citroen Jumper 2.8 HDI

6 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 250 000 - 299 999
30 Apr 21:04 , ,

CITROEN JUMPER 2.2hdi L2H2 KLIMA

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
19 Mar 17:56 ,

Citroen Jumper

3 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 20 000 - 24 999
01 Dec 12:05 , ,

Citroen Jumper 2.5 patnicko 8+1

Year: 1997
Mileage: 300 000 - 349 999
To the top