Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Citroën | SAXO

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


09 Sep 19:41 Store ,

CITROËN SAXO 1.6 VTS 16V 180KS TUNING-98

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Year: 1998
Mileage: 50 000 - 54 999
09 Sep 14:29 ,

Citroen SAXO 1.5D Ekstra kola so klima

1 300 EUR

Year: 2000
Mileage: 200 000 - 249 999
31 Aug 12:09 Store , ,

CITROEN SAXO 1.1 REGISTRIRANO DO MAJ 2021

880 EUR

Year: 1998
Mileage: 190 000 - 199 999
06 Aug 09:02 ,

CITROEN SAXO 1,5 DIZEL MODEL ( BIG) ,KUPEN MK

1 500 EUR

Year: 1998
Mileage: 120 000 - 129 999
28 Jul 19:29 ,

CITROEN SAXO

1 100 EUR

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Jul 00:51 , ,

Citroen Saxo,prv gazda so servisna kniska

1 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 130 000 - 139 999
25 Jul 00:51 , ,

Citoen Saxo 1.5 D prv sopstvenik ,servisna kniska

1 500 EUR

Year: 2000
Mileage: 130 000 - 139 999
25 Jul 00:33 , ,

Citroen Saxo

700 EUR

Year: 1999
Mileage: 25 000 - 29 999
25 Jul 00:24 ,

Prodavam Citroen Saxo

1 150 EUR

Year: 1997
Mileage: 250 000 - 299 999
23 Jul 12:53 , ,

Citroen SAXO

700 EUR

Year: 1999
Mileage: 250 000 - 299 999
To the top