Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Citroën | ZX

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


02 Oct 10:39 ,

Citroen ZX

700 EUR

Year: 1995
Mileage: 190 000 - 199 999
03 Aug 12:08 , ,

Citroen ZX

700 EUR

Year: 1996
Mileage: 190 000 - 199 999
31 Mar 11:13 ,

Citroen ZX registriran so puknata bregasta

350 EUR

Year: 1994
Mileage: 200 000 - 249 999
07 Dec 17:59 , ,

Citroen ZX

500 EUR

Year: 1993
Mileage: 200 000 - 249 999
30 Aug 13:22 , ,

Citroen ZX aura 1.8 8v

400 EUR

Year: 1995
Mileage: 140 000 - 149 999
05 Jun 09:48 , ,

Citroen ZX Furio 1.8i povolno

Year: 1995
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top