Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Dacia | Друг модел

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


10 Sep 13:04 ,

Dacia Solenca -05

1 700 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 90 000 - 94 999
30 May 21:50 ,

Dacia dr

500 EUR

Year: 1994
Mileage: 70 000 - 74 999
28 May 20:04 , ,

Dania Solenza

900 EUR

Year: 2004
Mileage: 100 000 - 109 999
21 Jan 14:08 ,

Dacia super nova -02

1 000 EUR

Year: 2002
Mileage: 90 000 - 94 999
24 Nov 19:33 ,

Dacia vo odlicna sostojba

20 000 MKD

Year: 1995
Mileage: 70 000 - 74 999
22 Nov 22:26 ,

Dacia Solenca

1 200 EUR

Year: 2004
Mileage: 100 000 - 109 999
18 Oct 16:21 ,

Dacia

500 EUR

Year: 1999
Mileage: 100 000 - 109 999
14 Oct 17:04 ,

Dacia Solenza 1.4 Plin so A-Test -03

1 100 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
08 Sep 15:48 , ,

Dacia Solenca

1 200 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
31 Aug 16:13 ,

Dacia Solenza 1.4 benzin/plin -04

1 400 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
To the top