Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Dacia | Duster

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


16 Jan 11:44
Линк
, ,

Dacia DUSTER Laureat 2014 4x4 Disel 110 Hp

9 900 EUR

Year: 2014
Mileage: 95 000 - 99 999
14 Jan 17:34 Store ,

DACIA DUSTER 4X4 1.5 DCI 110KS AMBIENTE -16

8 999 EUR

Year: 2016
Mileage: 130 000 - 139 999
11 Jan 20:34 , ,

Dacia Duster 4x4

7 999 EUR

Year: 2013
Mileage: 120 000 - 129 999
30 Mar 17:24 , ,

DACIA DUSTER

9 000 EUR

Year: 2016
Mileage: 95 000 - 99 999
26 Jan 16:30 , ,

Dacia Duster, kako nova samo 30.000 km

10 800 EUR

Year: 2015
Mileage: 30 000 - 34 999
06 Jun 15:16 ,

Dacia Daster 1.5 dci 4x4

8 900 EUR

Year: 2012
Mileage: 110 000 - 119 999
26 Dec 19:01 , ,

DACIA DUSTER 1.5 110KS 4x4

11 500 EUR

Year: 2014
Mileage: 70 000 - 74 999
29 Nov 12:51 , ,

Dacia Duster 1.5DCI 4x4 2011

8 750 EUR

Year: 2011
Mileage: 150 000 - 159 999
05 Jun 22:40 ,

Dacia Duster itno

5 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 50 000 - 54 999
To the top