Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Dacia | Logan

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


03 Jan 15:02 , ,

Dacia Logan komplet za taxi

Year: 2007
Mileage: 150 000 - 159 999
22 Dec 22:16 , ,

Dacia Logan 1.4 -06 benzin plin

1 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
08 Dec 15:42 Store ,

Dacia Logan 1.4 mpi -05

1 700 EUR

Year: 2005
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Nov 10:35 , ,

Dacia Logan 1.4 Benzin Plin

1 300 EUR

Year: 2005
Mileage: 180 000 - 189 999
22 Oct 04:08 ,

Dacia Logan

1 200 EUR

Year: 2015
Mileage: 15 000 - 19 999
16 Oct 12:26 ,

Dacia Logan 1.4 63000km realni

2 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 60 000 - 64 999
10 Jun 00:39 , ,

Dacia Logan

Year: 2006
Mileage: > 500 000
16 May 22:26 , ,

Dacia Logan dci Ambiance -10

Year: 2010
Mileage: 95 000 - 99 999
15 Apr 11:49 ,

Dacia Logan

Year: 2005
Mileage: 130 000 - 139 999
To the top