Македонски | Shqip | English |

Valandovo | Vehicles | Automobiles | Daewoo | Nubira

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 Sep 16:23 , ,

Daewoo Nubira 1.6

850 EUR Намалена цена

Year: 1998
Mileage: 160 000 - 169 999
04 Mar 08:45 , ,

Daewoo Nubria

Year: 1999
Mileage: 120 000 - 129 999
01 Mar 16:43 , ,

Daewoo Nubira

1 000 EUR Намалена цена

Year: 2001
Mileage: 250 000 - 299 999
15 Jan 21:50 ,

Daewoo Nubira 133 ks -99

Year: 1999
Mileage: 160 000 - 169 999
13 Sep 08:12 , ,

Daewoo Nubira

1 000 EUR

Year: 1999
Mileage: 150 000 - 159 999
29 Aug 21:30 ,

Daewoo Nubira 2

Year: 2001
Mileage: 150 000 - 159 999
28 Aug 14:48 ,

Daewoo Nubira 2

Year: 2001
Mileage: 150 000 - 159 999
26 Aug 21:06 ,

Daewoo Nubira 1.6 16v celo ili na delovi

300 MKD

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
25 May 01:17 ,

Daewoo Nubira 1.6 benzin plin atstiran

1 100 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
21 May 23:32 ,

Daewoo Nubira 1.6 benzin plin atstiran

1 100 EUR

Year: 1998
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top