Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Dodge | Caliber

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 14:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
19 Jan 11:33 ,

Dodge Caliber 2.0 SXT benzin plin

4 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
22 Nov 16:57 , ,

Dodge Caliber -10

6 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 100 000 - 109 999
16 Oct 22:53 , ,

DODGE CALIBER 2.0 D -07/08 GOLF MOTOR

6 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
18 Sep 22:21 ,

Dodge Caliber

5 100 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
30 Aug 18:07 , ,

Doodge Caliber

5 500 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
01 May 19:48 ,

Dodge Caliber 2.0CRDI-SXT-6ск.

4 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
19 Apr 11:34 , ,

DODGE CALIBER -08 vo odlicna sostojba

5 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
25 Mar 14:04 ,

Dodge CALIBER -07 2.0 Tdi 103Kw

5 200 EUR

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Mar 20:05 ,

Dodge Caliber2.0 dizel

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top