Македонски | Shqip | English |

Kumanovo | Vehicles | Automobiles | Fiat | 130 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 22:07 Automobiles , Berovo

Fiat 1300 1975 Old timer

700 EUR Намалена цена

Year: 70s
Mileage: 90 000 - 94 999
19 Oct 08:45 Automobiles , Skopje , Butel

Fiat 130

Year: 2002
Mileage: 15 000 - 19 999
28 Mar 19:32 Automobiles , Bitola

Fiat 1300 zacuvan

1 300 EUR

Year: 70s
Mileage: 75 000 - 79 999
To the top