Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Fiat | 500

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 14:47 , ,

Fiat 500 1.4 -08

5 200 EUR

Year: 2008
Mileage: 15 000 - 19 999
21 Jan 20:33 , ,

Fiat 500 1.3d -10

7 050 EUR

Year: 2010
Mileage: 90 000 - 94 999
18 Jan 20:12 , ,

Fiat 500 1.4-16 v

Year: 2007
Mileage: 160 000 - 169 999
17 Jan 12:16 , ,

Fiat 500 Cabrio 1.2 Benzin

6 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 110 000 - 119 999
17 Jan 12:14 , ,

Fiat 500 1.2 Benzin

9 390 EUR

Year: 2015
Mileage: 55 000 - 59 999
06 Oct 19:37 , ,

Fiat 500 1.2i -11

4 800 EUR

Year: 2011
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Sep 19:42 ,

Fiat 500 1.4 benzin 74 kw -08

5 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
24 Aug 18:31 , ,

FIAT 500 1.3 JTD

5 400 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
02 Aug 16:46 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

Year: 2007
Mileage: 120 000 - 129 999
To the top