Македонски | Shqip | English |

Kumanovo | Vehicles | Automobiles | Fiat | 500 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


11 Nov 13:56 Automobiles , Skopje , Aerodrom

Fiat 500 1.3jtd -10

7 990 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 85 000 - 89 999
06 Oct 19:37 Automobiles , Skopje , Karposh

Fiat 500 1.2i -11

4 800 EUR

Year: 2011
Mileage: 100 000 - 109 999
26 Sep 19:42 Automobiles , Vinica

Fiat 500 1.4 benzin 74 kw -08

5 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
24 Aug 18:31 Automobiles , Skopje , Butel

FIAT 500 1.3 JTD

5 400 EUR

Year: 2009
Mileage: 140 000 - 149 999
26 Jul 10:07 Automobiles , Skopje

Fiat 500 1.4i sport

4 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 150 000 - 159 999
31 May 20:23 Automobiles , Skopje , Gazi Baba

Fiat 500

Year: 2010
Mileage: 90 000 - 94 999
27 Apr 00:41 Automobiles , Skopje , Gjorce Petrov

FIAT 500 SPORT 1.4 16V 100KS 2008 GOD

4 850 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
To the top