Македонски | Shqip | English |

Tetovo | Vehicles | Automobiles | Fiat | Barchetta

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


24 Jul 02:15 ,

Fiat

2 000 MKD

Year: 1998
Mileage: 110 000 - 119 999
27 Aug 12:18 , ,

Fiat Barchetta

3 500 EUR

Year: 1998
Mileage: 110 000 - 119 999
24 Aug 15:22 , ,

Fiat Barchetta -96

4 000 EUR

Year: 1996
Mileage: 120 000 - 129 999
29 Jan 23:48 , ,

Fiat Barchetta -96

1 600 EUR

Year: 1996
Mileage: 100 000 - 109 999
17 Nov 22:25 , ,

Fiat Barchetta -96 vo top sostojba

2 200 EUR

Year: 1996
Mileage: 150 000 - 159 999
To the top