Македонски | Shqip | English |

Bitola | Vehicles | Automobiles | Fiat | Cinquecento | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


23 Oct 13:46 Automobiles , Kičevo

Fiat Cinquecento cinkvecento ekstra

650 EUR

Year: 1995
Mileage: 100 000 - 109 999
10 Oct 08:47 Automobiles , Štip

Fiat Cinquecento 1995

Year: 1995
Mileage: 200 000 - 249 999
05 Sep 03:19 Automobiles , Skopje , Karposh

Fiat Cinquecento

250 EUR

Year: 1997
Mileage: 90 000 - 94 999
22 Jun 11:08 Automobiles , Skopje , Karposh

FIAT CINQUECENTO

40 000 MKD Намалена цена

Year: 1995
Mileage: 90 000 - 94 999
24 Apr 17:47 Automobiles , Strumica , Bosilovo

FIAT CINQUECENTO

Year: 2001
Mileage: 150 000 - 159 999
01 Apr 19:22 Automobiles , Skopje , Karposh

FIAT CINQUECENTO

750 EUR

Year: 1995
Mileage: 80 000 - 84 999
27 Dec 11:07 Automobiles , Kočani

Fiat Cinquecento Odlicno

700 EUR

Year: 1995
Mileage: 70 000 - 74 999
To the top