Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Fiat | Cinquecento

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


06 Jan 16:19 , ,

Fiat Cinquecento -97

850 EUR

Year: 1997
Mileage: 120 000 - 129 999
23 Dec 21:07 ,

Fiat Cinquecento -95

600 EUR

Year: 1995
Mileage: 100 000 - 109 999
23 Oct 13:46 ,

Fiat Cinquecento cinkvecento ekstra

650 EUR

Year: 1995
Mileage: 100 000 - 109 999
10 Oct 08:47 ,

Fiat Cinquecento 1995

Year: 1995
Mileage: 200 000 - 249 999
05 Sep 03:19 , ,

Fiat Cinquecento

250 EUR

Year: 1997
Mileage: 90 000 - 94 999
22 Jun 11:08 , ,

FIAT CINQUECENTO

40 000 MKD Намалена цена

Year: 1995
Mileage: 90 000 - 94 999
24 Apr 17:47 , ,

FIAT CINQUECENTO

Year: 2001
Mileage: 150 000 - 159 999
01 Apr 19:22 , ,

FIAT CINQUECENTO

750 EUR

Year: 1995
Mileage: 80 000 - 84 999
To the top