Македонски | Shqip | English |

Kumanovo | Vehicles | Automobiles | Fiat | Coupe | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Yesterday 17:53 Automobiles , Skopje , Kisela Voda

Fiat Coupe 16v

Year: 1999
Mileage: 150 000 - 159 999
17 Apr 18:51 Automobiles , Skopje , Aerodrom

FIAT COUPE 2.0 20V VIS

1 700 EUR

Year: 1997
Mileage: 250 000 - 299 999
19 Jan 09:39 Automobiles , Tetovo

Fiat Coupe 2.0 20V Sport 280 ks -99

11 000 EUR

Year: 1999
Mileage: 100 000 - 109 999
22 Oct 18:37 Automobiles , Bitola , Novaci

Fiat Coupe -96

Year: 1996
Mileage: 200 000 - 249 999
05 Jul 20:38 Automobiles , Kičevo

Fiat Coupe -02

Year: 2002
Mileage: 150 000 - 159 999
To the top