Македонски | Shqip | English |

Tetovo | Vehicles | Automobiles | Fiat | Croma

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


02 Jun 16:28 Store ,

Fiat Croma 1.9 Multijet 120 ks -07 FULL

2 500 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
27 May 15:54 , ,

Fiat Croma

Year: 2009
Mileage: 250 000 - 299 999
14 May 13:29 Store ,

FIAT CROMA facelift 1.9 JTD multijet CH

4 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
20 Mar 04:02 ,

Fiat Croma 1.9 -10

5 500 EUR

Year: 2010
Mileage: 25 000 - 29 999
04 Feb 17:59 Store ,

FIAT CROMA 1.9 MULTIJET 122 KS -07

2 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
15 Jan 21:54 ,

Fiat Croma Itno

2 800 EUR

Year: 2005
Mileage: 250 000 - 299 999
12 Jan 11:01 , ,

Fiat Croma -06

4 000 EUR Намалена цена

Year: 2006
Mileage: 100 000 - 109 999
To the top