Македонски | Shqip | English |

Kavadarci | Vehicles | Automobiles | Fiat | Grande Punto Abarth

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 Nov 21:34 , ,

Fiat Grande Punto Abart perfect

8 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 120 000 - 129 999
02 Sep 15:35 , ,

Fiat Grande Punto Abarth 1.4Turbo

7 000 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 120 000 - 129 999
30 Jul 20:35 , ,

GRANDE PUNTO SPORT 1.9JTDm 131KS AUTO KODEKS

3 150 EUR

Year: 2005
Mileage: 150 000 - 159 999
30 Sep 17:56 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD -08

3 900 EUR

Year: 2008
Mileage: 100 000 - 109 999
To the top