Македонски | Shqip | English |

Bosilovo | Vehicles | Automobiles | Fiat | Grande Punto | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 Nov 02:55 Automobiles , Strumica

Fiat Grande Punto 1.9 JTD 2006

2 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
19 Nov 22:54 Automobiles , Strumica

Fiat Grande Punto 1.9 JTD -06

2 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
06 Aug 01:41 Automobiles , Strumica , Novo Selo

Fiat Grande Punto 1.9 jtd

1 900 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Nov 10:08 Automobiles , Strumica

Fiat Grande Punto 1.3

3 300 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999
20 Mar 15:03 Automobiles , Strumica

Fiat Grande Punto 1.9

3 800 EUR

Year: 2010
Mileage: 190 000 - 199 999
08 Feb 00:19 Automobiles , Strumica

Fiat Grande Punto 1.2 benz

3 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 120 000 - 129 999
31 Jan 17:27 Automobiles , Strumica

Fiat Punto grande 1.2 benz

3 700 EUR

Year: 2006
Mileage: 120 000 - 129 999
05 Oct 17:54 Automobiles , Strumica

Fiat Grande Punto

Year: 2006
Mileage: 40 000 - 44 999
To the top